+420 730 895 595

Aktuality 2021

29/10/2021 K pronájmu pouze byt 1+kk/B
Naše makléřka Andrea je takový makléřský kouzelník a před spuštěním webu nám totálně zamávala s nabídkou bytů!! K pronájmu jsou tedy už jenom byty 1+kk/B a i ty mizí neuvěřitelnou rychlostí. Takže pokud hledáte byt 1+kk s balkonem, neváhejte a ozvěte se přímo Andree.
28/10/2021 WEBOVÉ STRÁNKY SPUŠTĚNY
Nabídka bytů k pronájmu a veškeré informace už jsou na nšich stránkách. Konečně se můžeme pochlubit našim novým webem. Ještě na něm v průběhu týdne budeme pracovat, abychom jej pro Vás naprosto vyšperkovali.
30/09/2021 OK LETňany je zkolaudován
Z OK LET ( jak našemu projektu říkáme) se dostanete do centra Prahy i bez auta - od výtahu jste za 10 minut v metru, pohodlně se posadíte a jedete až tam, kam potřebujete.
Nákupy spojíte se zábavou, stačí nastoupit do MHD ( stanici máte 2 minuty od domu) a za 6 minut se už můžete procházet po nákupním centru, kde nakoupíte nebo si klidně zajdete do kina nebo na dobrou večeři. Stačí napsat nebo zavolat makléřce Andree a ona Vám určitě poví víc !
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace